Predajná cena bez DPH165,02 €
Poskytujeme individuální a množstvetní slevy.
Poslať otázku
| Pracovný tlak | 0-8 bar |
| Funkcia ventilácie | Možnosť škrtenia |
| Funkcia ventilu | 3/2 uzavretý, monostabilný |
| Smer prúdenia | Jednosmerný |
| Konštrukcia | Sférické hniezdo |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4] |
| Normálny menovitý prietok | od 16 l/min |
| Pneumatické pripojenie 1 | PK-3 |
| Pneumatické pripojenie 2 | PK-3 |
| Pneumatické pripojenie 3 | Bezdrôtové |
| Typ ovládania | Priamo |
| Typ tesnenia | Mäkký |
| Ovládacia sila | od 12 N. |
| Ako odstrániť | Mechanická pružina |
| Spôsob montáže | S priechodnými otvormi |
| Ako behať | Mechanické |
| Teplota média | -10-80 °C |
| Teplota okolia | -10-80 °C |
| Poznámky k pracovnému médiu | Možná prevádzka v naolejovanom vzduchu (po zahájení mazania je nutné pre ďalšiu prácu) |
| Hmotnosť produktu | od 50 g |
| Nominálna veľkosť | od 0,6 mm |