| Prípustný priemer kábla | 4 - 6 mm |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 4 - Veľmi vysoká odolnosť proti korózii |
| Kódovanie konektora | A |
| Farba puzdra | Čierna |
| Materiál prevlečnej matice | PA |
| Domový materiál | PA |
| Materiál elektrických kontaktov | Kryt z bieleho bronzu, mosadz |
| Prúdová zaťažiteľnosť pri 40°C | od 4 A. |
| Odolnosť voči napäťovým špičkám | od 2,5 kV |
| Prierezová plocha | 0,25 - 0,75 mm2 |
| Elektrické pripojenie | 4-pin, priama zásuvka / skrutkové svorky, M12x1 |
| Spôsob montáže | S prevlečnou maticou |
| Úroveň zabezpečenia | IP67 |
| Stupeň znečistenia | 3 |
| Teplota okolia | -25-85 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 13 g |
| Rozsah prevádzkového napätia AC | 0-250V |
| Rozsah jednosmerného prevádzkového napätia | 0-250V |
| Dodržiavanie normy | EN 61076-2-101, EN 61984 |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ pre nízke napätie |