| Dĺžka optického vlákna | od 2 m |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 1 - Nízka odolnosť proti korózii |
| Domový materiál | brušné svaly |
| Materiál z optických vlákien | PE |
| Metóda merania | Vidlicová svetelná závora |
| Min. polomer ohybu | od 10 mm |
| Minimálny priemer predmetu | od 0,2 mm |
| Úroveň zabezpečenia | IP66 |
| Teplota okolia | -55-70 °C |
| Poznámka k materiálom | Obsahujú látky PWIS |
| Veľkosť hlavy | 41x15x7 mm, 5x29 mm, Priehlbina pre vidlice, Obdĺžnik |
| Recepcia | od 5 mm |
| Vonkajší priemer | od 1,25 mm |
| Optické vlákno - špeciálne vlastnosti | Vidlicová svetelná závora |