| Osvedčenie | UL E232949 |
| Vlastnosti kábla | Štandard |
| Prijatie | Značka RCM, c UL us – uznávaná (OL) |
| Dĺžka kábla | od 0,15 m |
| Funkcia spínacieho prvku | NPN, prepínanie svetla, PNP, prepínanie tmy |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 1 - Nízka odolnosť proti korózii |
| Tvar | Bloková konštrukcia |
| Frekvencia spínania | od 800 Hz |
| Výstupný prúd | od 50 mA |
| Priemer svetelného bodu | 60 mm pri 800 mm |
| Domový materiál | ABS, PC, TPE-U (PU) |
| Referenčný materiál | Referenčný svetlomet |
| Materiál plášťa kábla | TPE-U (PUR) |
| Materiál elektrických kontaktov | Pozlátená mosadz |
| Metóda detekcie | Optický senzor s reflexným blokovaním |
| Uťahovací moment | od 0,5 Nm |
| Prierazné napätie izolácie | od 500 V. |
| Odolnosť voči napäťovým špičkám | od 1 kV |
| Elektrické pripojenie 1, počet kolíkov / vodičov | od 3 |
| Elektrické pripojenie 1, spôsob montáže | Skrutkový zámok |
| Elektrická prípojka 1, spojovacia technika | M8x1, A-kódované podľa EN 61076-2-104 |
| Elektrické pripojenie 1, typ pripojenia | Kábel so zástrčkou |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Prúd naprázdno | od 10 mA |
| Typ svetla | LED, červená |
| Pokles napätia | 0 - 1,5V |
| Spôsob montáže | S priechodnými otvormi |
| Metóda merania | Optoelektronické |
| Úroveň zabezpečenia | IP65, IP67 |
| Stupeň znečistenia | 3 |
| Teplota okolia | -25-60 °C |
| Zvyškové zvlnenie | 10% |
| Poznámka k materiálom | Obsahujú látky PWIS, vyhovujúce RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 10 g |
| Indikátor správnej inštalácie | LED bliká žlto |
| Indikátor stavu pripravenosti | Zelená LED |
| Indikátor stavu spínača | Žltá LED |
| Binárny výstup | Tlačiť ťahať |
| Ochrana proti prepólovaniu | Pre všetky elektrické pripojenia |
| Ochrana proti skratu | Pulzný obvod |
| Rozsah jednosmerného prevádzkového napätia | 10-30 V |
| Recepcia | 0 - 1000 mm |
| Dodržiavanie normy | EN 60947-5-2 |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EU-EMV, Podľa smernice EU RoHS |