| Zálohovanie dát | Flash pamäť |
| Poistka, výstup | Vypínací prúd 500 mA, Elektronický, Súčtom všetkých výstupov |
| Čas na odstránenie kontaktného odrazu pre vstupy | od 20 ms |
| Prípustné kolísanie napätia | +/- 25 % |
| Prijatie | Značka RCM |
| Ovládacie prvky | Fóliová klávesnica, 3 tlačidlá |
| Počet digitálnych vstupov | od 8 |
| Počet digitálnych výstupov | od 5 |
| Odber prúdu bez proporcionálneho ventilu | od 80 mA |
| Odber prúdu s proporcionálnym ventilom | od 1,1 A. |
| Menovité jednosmerné prevádzkové napätie | od 24V |
| Trvalá odolnosť proti vibráciám podľa DIN / IEC 68 časť 2-82 | Testované na stupeň závažnosti 2 |
| Odolnosť proti vibráciám podľa DIN / IEC 68 časť 2-6 | Testované podľa úrovne ostrosti 1 |
| Spotreba prúdu, príkon | od 4 mA |
| Elektrické pripojenie, systém merania polohy | 8pin, M12, zásuvka |
| Elektrické pripojenie, proporcionálny ventil | M9, 7-pin, zásuvka |
| Zaťažovací prúd na výstup | od 100 mA |
| Úroveň zabezpečenia | IP65, V súlade s IEC 60529 |
| Riadiace signály | Vstup, Pozícia 1/2/3/4, Vstup, Diaľkový / Teach / Ľavý / Pravý, Koniec, Pripravené na chybu, Koniec, Pozícia 1/2/3/4 |
| Teplota okolia | 0-50 °C |
| Typ elektrického pripojenia | SUB-D, 15pin, zástrčka |
| Typ vstupu | Bez galvanického oddelenia, Podľa IEC 61131-2, Pozitívna logika (PNP) |
| Typ výstupov | Pozitívna logika (PNP), podľa IEC 61131-2, bez galvanického oddelenia |
| Hmotnosť produktu | od 400 g |
| Zobraziť | 3-miestny, červený, 7-segmentový displej |
| Relatívna vlhkosť vzduchu | Žiadna kondenzácia, 0 - 95 % |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ-EMV |