Predajná cena bez DPH73,06 €
Poskytujeme individuální a množstvetní slevy.
Poslať otázku
| Pracovný tlak | -0,95 - 8 bar |
| Funkcia ventilu | 3/2 uzavretý, monostabilný |
| Konštrukcia | Sedlový ventil s vratnou pružinou |
| Domový materiál | Mosadz, plast |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [-: -: -] |
| Normálny menovitý prietok | od 65 l/min |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Pokryť | Pozitívny presah |
| Pneumatické pripojenie 1 | M5 |
| Typ ovládania | Priamo |
| Typ tesnenia | Mäkký |
| Ovládacia sila | od 12 N. |
| Ako odstrániť | Mechanická pružina |
| Spôsob montáže | S priechodnými otvormi, montáž na stôl |
| Ako behať | Manuál |
| Teplota okolia | -10 - 60 °C |
| Hmotnosť produktu | od 40 g |
| Nominálna veľkosť | od 2 mm |