| Pracovný tlak pre celý rozsah teplôt | 0-10 bar |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 1 - Nízka odolnosť proti korózii |
| Domový materiál | Hliník |
| Materiál veka so závitom | Hliník |
| Materiál vložky tlmiča | PE |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: -: -] |
| Hladina akustického tlaku | od 85 dB (A) |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Prúďte do atmosféry | od 17 500 l/min |
| Pneumatické spoje | G1 |
| Teplota okolia | -10 - 70 °C |
| Poznámka k materiálom | Bez medi a PTFE, v súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Možná prevádzka v olejovom vzduchu |
| Hmotnosť produktu | od 233 g |