Predajná cena bez DPH5,71 €
Poskytujeme individuální a množstvetní slevy.
Poslať otázku
| Pracovný tlak | 0,5 - 8 bar |
| Funkcia ventilu | Funkcia pilotného spätného ventilu |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 1 - Nízka odolnosť proti korózii |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4] |
| Spôsob montáže | Zaskrutkovaním |
| Teplota okolia | -5 - 60 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Možná prevádzka v naolejovanom vzduchu (po zahájení mazania je nutné pre ďalšiu prácu) |
| Hmotnosť produktu | od 0,4 g |