| Pracovný tlak | -0,9 - 10 bar |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 0 - Žiadna odolnosť proti korózii |
| Štruktúra vrstiev pneumatickej časti | Tanier so škrtiacimi klapkami, škrtenie na výstupe |
| Domový materiál | Tlakovo liaty hliník |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4] |
| Normálny menovitý prietok | od 1100 l/min |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Spôsob montáže - sendvičová konštrukcia | Na jednej pomocnej doske, Na pomocnej doske |
| Úroveň zabezpečenia | IP65, NEMA 4 |
| Šírka budovy | od 42 mm |
| Teplota okolia | -5 - 50 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Možná prevádzka v naolejovanom vzduchu (po zahájení mazania je nutné pre ďalšiu prácu) |
| Na základe štandardu | ISO 5599-1 |
| Hmotnosť produktu | od 220 g |