| Charakteristika vákuového generátora | Vysoké vákuum, štandardné |
| Pracovný tlak | 4-8 bar |
| Nepretržitý pracovný čas | 100% |
| Presnosť FS | od 3% FS |
| Prijatie | Značka RCM |
| Funkcia spínača | Prahový komparátor, okenný komparátor |
| Funkcia ventilu | 5/3 pod napätím |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 0 - Žiadna odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia tlmiča hluku | Normálne otvorené |
| Domový materiál | Zliatina hliníka |
| Materiál dosky | Tlakovo liaty hliník |
| Materiál tesnenia | HNBR, NBR |
| Materiál skrutky | oceľ |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4] |
| Merané množstvo | Relatívny tlak |
| Menovitý pracovný tlak | od 6 barov |
| Pomocné ručné ovládanie | Zatlačením dovnútra, S krycím viečkom, So zaisťovacím zariadením |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Elektrické pripojenie | Cez CPX |
| Pneumatické pripojenie 3 | Otvorte tlmič |
| Prúd naprázdno | od 30 mA |
| Metóda merania | Piezorezistívny |
| Ako behať | Elektrický |
| Úroveň zabezpečenia | IP65 |
| Šírka budovy | od 35 mm |
| Teplota média | -5 - 50 °C |
| Teplota okolia | -5 - 50 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Prevádzka na naolejovanom vzduchu sa neodporúča |
| Hmotnosť produktu | od 955 g |
| Ochrana proti prepólovaniu | Pre všetky elektrické pripojenia |
| Rozsah jednosmerného prevádzkového napätia | 21,6 - 30 V |
| Rozsah merania tlaku | od -1 bar |
| Integrované funkcie | Funkcia úspory vzduchu, Elektrický, Elektrický uzatvárací ventil, Škrtiaci ventil, Elektrický vyhadzovací impulz, Podtlakový spínač, Otvorený tlmič, Spätný ventil |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ-EMV |
| Menovitý priemer Lavalovej trysky | od 3 mm |