Predajná cena bez DPH52,19 €
Poskytujeme individuální a množstvetní slevy.
Poslať otázku
| Pracovný tlak | 1,5 - 10 bar |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | Koncovky vedú hore |
| Materiál podložky | Zliatina hliníka |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: -: -] |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Pneumatické pripojenie 2 | 1/4 NPT, 1/4 príruba s pripojením NAMUR |
| Pneumatické pripojenie 4 | 1/4 NPT, 1/4 príruba s pripojením NAMUR |
| Spôsob montáže | S priechodnými otvormi |
| Teplota média | -20 - 60 °C |
| Teplota okolia | -20 - 60 °C |
| Skladovacia teplota | -20 - 60 °C |
| Poznámka k materiálom | Obsahujú látky PWIS, vyhovujúce RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 192 g |