| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 0 - Žiadna odolnosť proti korózii |
| Počet ventilových pozícií | 1 |
| Uťahovací moment pre montáž na stenu | od 1,3 Nm |
| Uťahovací moment, zostava ventilu | 0,48 - 0,72 Nm |
| Materiál svorkovnice | Vystužená PA |
| Pneumatické pripojenie 1 | pripravené pre verziu Cartridge |
| Pneumatické pripojenie 3 | pripravené pre verziu Cartridge |
| Pneumatické pripojenie 5 | pripravené pre verziu Cartridge |
| Pripojenie riadiaceho vzduchu 12/14 | Pripravené pre verziu Cartridge |
| Šírka budovy | od 12 mm |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS, bez medi a PTFE |
| Hmotnosť produktu | od 15 g |