| Bezpečnosť potravín | Pozri ďalšie informácie o materiáli |
| Smer prúdenia | Reverzibilné |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 0 - Žiadna odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | Smer pripojenia zospodu |
| Uťahovací moment, zostava ventilu | od 0,15 Nm |
| Materiál rukávu so závitom | Mosadz |
| Materiál podložky | PREHLIEDNITE |
| Pracovné médium | Kvapalné médiá, Plynné médiá |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Pripojenie kvapaliny | Vnútorný závit M5 |
| Spôsob montáže pomocnej dosky | S priechodnými otvormi |
| Spôsob montáže ventilu | S vnútornými závitmi |
| Teplota média | 0-50 °C |
| Teplota okolia | 0-50 °C |
| Skladovacia teplota | -20 - 70 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Venujte pozornosť odolnosti materiálov v kontakte s médiom |
| Hmotnosť produktu | od 3 g |
| Nominálna veľkosť | od 1,2 mm |
| Veľkosť ventilu | od 7 mm |