| Pracovný tlak | 0 - 0,7 bar |
| Funkcia ventilu | 3/3, uzavretý, monostabilný |
| Smer prúdenia | Jednosmerný |
| Spotreba elektrickej energie | od 0,001 W. |
| Aktuálna spotreba | od 5 mA |
| Domový materiál | Vystužená PA |
| Materiál tesnenia | EPDM |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO 8573-1: 2010 [5: 3: 1] |
| Menovité jednosmerné prevádzkové napätie | od 310 V |
| Normálny menovitý prietok | od 18 l/min |
| Normálny menovitý prietok 2-3 | od 19 l/min |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Pneumatické pripojenie 1 | Golier |
| Pneumatické pripojenie 2 | Golier |
| Pneumatické pripojenie 3 | Golier |
| Spôsob montáže | Na pomocnej doske, Na pomocnej doske |
| Ako behať | Elektrický |
| Teplota média | -20 - 60 °C |
| Teplota okolia | -20 - 70 °C |
| Skladovacia teplota | -20 - 70 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Prevádzka na naolejovanom vzduchu sa neodporúča |
| Hmotnosť produktu | od 8 g |
| Nominálna veľkosť | od 1,6 mm |
| Rozmery š xdxv | 17,2 mm x 52,1 mm x 7,2 mm |
| Rozsah jednosmerného prevádzkového napätia | 0-310V |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ pre nízke napätie |
| Pozor na stupeň ochrany | V závislosti od bloku rozdeľovača |