| Pracovný tlak | 0-10 bar |
| Funkcia ventilácie | Možnosť škrtenia |
| Funkcia ventilu | 4/3 ventil pod napätím |
| Návod na použitie | Iba ručné ovládanie |
| Potrubie bez krytu | Áno |
| Smer prúdenia | Jednosmerný |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | Rotačný posúvač |
| Materiál páky | PA |
| Domový materiál | Tlakovo liaty hliník |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4] |
| Spúšťací moment | od 5 Nm |
| Normálny menovitý prietok | od 3200 l/min |
| Pneumatické pripojenie 1 | G1/2 |
| Pneumatické pripojenie 2 | G1/2 |
| Pneumatické pripojenie 3 | G1/2 |
| Pneumatické pripojenie 4 | G1/2 |
| Typ ovládania | Priamo |
| Typ tesnenia | Tvrdý |
| Spôsob montáže | Montáž na stôl, s použitím priechodných otvorov, voliteľne: |
| Ako behať | Manuál |
| Šírka budovy | od 95 mm |
| Teplota média | -20 - 80 °C |
| Teplota okolia | -20 - 80 °C |
| Poznámka k pracovnému tlaku | Vákuum -0,95 až 0 nie je možné pripojiť k portu 3, Pre prevádzku s dvoma tlakmi musí byť tlak na porte 1 väčší ako na porte 3 |
| Poznámka k materiálom | Bez medi a PTFE, v súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Možná prevádzka v naolejovanom vzduchu (po zahájení mazania je nutné pre ďalšiu prácu) |
| Hmotnosť produktu | od 900 g |
| Nominálna veľkosť | od 12 mm |
| Indikátor stavu ON | S pomocou príslušenstva |
| Ochrana proti uvedeniu do prevádzky | Uzamykateľné s kovaním |