| Pracovný tlak | -0,95 - 10 bar |
| Pracovný tlak MPa | -0,095 - 1 MPa |
| Funkcia ventilu | 3/2, monostabilný |
| Návod na použitie | Nebezpečenstvo rozdrvenia |
| Smer prúdenia | Reverzibilné |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 1 - Nízka odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | Disk-zásuvka, Sklopná páka |
| Uhol vačky | od 30 st |
| Frekvencia spínania | od 3 Hz |
| Limit zdvihu (nesmie byť prekročený) | od 11 mm |
| Rýchlosť ovládania s bočným tlakom | od 0,7 m/s |
| Materiál pohonu | galvanizovaná oceľ |
| Domový materiál | Hliníková zliatina, eloxovaná |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: -: -] |
| Normálny menovitý prietok | od 870 l/min |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Pokryť | Nulové pokrytie |
| Pneumatické pripojenie 1 | G1/4 |
| Pneumatické pripojenie 2 | G1/4 |
| Pneumatické pripojenie 3 | G1/4 |
| Typ ovládania | Priamo |
| Typ tesnenia | Mäkký |
| Ovládacia sila | od 32,7 N |
| Ako odstrániť | Mechanická pružina |
| Spôsob montáže | S priechodnými otvormi |
| Ako behať | Mechanické |
| Šírka budovy | od 20 mm |
| Teplota média | -10 - 60 °C |
| Teplota okolia | -10 - 60 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámka k okolitej teplote | Vplyv tepla na spotrebu |
| Poznámky k pracovnému médiu | Možná prevádzka v naolejovanom vzduchu (po zahájení mazania je nutné pre ďalšiu prácu) |
| Hmotnosť produktu | od 218 g |
| Nominálna veľkosť | od 6 mm |