| Konštrukcia ventilového ostrova | Veľkosti ventilov môžete kombinovať |
| Pilotný tlak | 3-8 bar |
| Pilotný tlak Mpa | 0,3 - 0,8 MPa |
| Pracovný tlak | -0,9 - 10 bar |
| Pracovný tlak MPa | -0,09 - 1 MPa |
| Dĺžka | od 107,3 mm |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 3 - Vysoká odolnosť proti korózii |
| Materiál napájacieho modulu | Hliníková zliatina, zosilnený PA |
| Pneumatické pripojenie 1 | pre kábel s vonkajším priemerom 10 mm |
| Šírka | od 23,2 mm |
| Teplota okolia | -5 - 50 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 50 g |
| Integrované funkcie | S elektrickým prepojovacím modulom |