| Chyba linearity FS | od 1% |
| Vstupný tlak 1 | 0-8 bar |
| Prijatie | RCM Mark, c UL us - Listed (OL) |
| Funkcia ventilu | 3-cestný tlakový proporcionálny ventil |
| Bezpečnostné inštrukcie | Bezpečnostné nastavenie VPPM: Výstupný tlak nie je regulovaný pri prerušení prívodného vedenia. |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | Pilotom ovládaný membránový regulačný ventil |
| Spotreba elektrickej energie | od 12W. |
| Aktuálna spotreba | od 500 mA |
| Domový materiál | Hliníková zliatina, eloxovanie |
| Pracovné médium | Inertné plyny, stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4] |
| Normálny menovitý prietok | od 4500 l/min |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Elektrické pripojenie | M12, 8pin, zástrčka |
| Pneumatické pripojenie 1 | 1/2 NPT |
| Pneumatické pripojenie 2 | 1/2 NPT |
| Pneumatické pripojenie 3 | 1/2 NPT |
| Typ ovládania | S diaľkovým ovládaním |
| Typ tesnenia | Mäkký |
| Ako odstrániť | Mechanická pružina |
| Spôsob montáže | S priechodnými otvormi, S príslušenstvom, Voliteľne: |
| Ako behať | Elektrický |
| Úroveň zabezpečenia | IP65 |
| Teplota média | 10-50 °C |
| Teplota okolia | 0-50 °C |
| Typ displeja | LCD s podsvietením |
| Zvyškové zvlnenie | 10% |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Prevádzka na naolejovanom vzduchu sa neodporúča |
| Hmotnosť produktu | od 2050 g |
| Teplotný koeficient | od 0,04% / K |
| Binárny výstup | PNP |
| Ochrana proti prepólovaniu | Pre všetky elektrické pripojenia |
| Ochrana proti skratu | Pre všetky elektrické pripojenia |
| Rozsah jednosmerného prevádzkového napätia | 21,6 – 26,4 V. |
| Rozsah regulácie tlaku | 0,06 - 6 bar |
| Rozsah analógového výstupného signálu | 0-10V |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ-EMV |
| znak KC | KC-EMV |
| Menovitý priemer pre prívod | od 12 mm |
| Menovitý priemer ventilácie | od 12 mm |