Predajná cena bez DPH60,41 €
Poskytujeme individuální a množstvetní slevy.
Poslať otázku
| Regulačný prvok | Otočný gombík so zámkom |
| Kontrolné funkcie | So spätným tokom, So sekundárnym odvetraním, Konštantný výstupný tlak |
| Domový materiál | PBT |
| Materiál statických tesnení | NBR |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4] |
| Normálny menovitý prietok | od 80 l/min |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Pneumatické pripojenie 1 | QS-4 |
| Pneumatické pripojenie 2 | QS-4 |
| Spôsob montáže | S priechodnými otvormi |
| Ako behať | Manuál |
| Teplota okolia | 0-60 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Možná prevádzka v naolejovanom vzduchu (po zahájení mazania je nutné pre ďalšiu prácu) |
| Hmotnosť produktu | od 19g |
| Rozsah regulácie tlaku | 1-8 bar |