| Menovitý tlak procesného ventilu | od 40 |
| Funkcia ventilu | 2/2 |
| Smer prúdenia | Reverzibilné |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 3 - Vysoká odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | 2cestný guľový ventil |
| Materiál gule | Vysoko legovaná oceľ, nerezová oceľ |
| Domový materiál | Vysoko legovaná oceľ, nerezová oceľ |
| Materiál tesnenia | PTFE, zosilnený PTFE |
| Materiál valčeka | Vysoko legovaná oceľ, nerezová oceľ |
| Stredná | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [-: -: -], Inertné plyny, inertné kvapaliny, Iné médiá na vyžiadanie, Voda - bez pary |
| Spúšťací moment | od 35 Nm |
| Číslo materiálu pre guľu | 1,4408 |
| Číslo materiálu puzdra | 1,4408 |
| Číslo materiálu valčeka | 1,4401 |
| Pomocné ručné ovládanie | Nedostatok |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Kv prietok | od 170 m3/h |
| Pripojenie procesného ventilu | Okrúhle púzdro so závitovým golierom |
| Typ tesnenia | Mäkký |
| Výkres dierovania príruby | F05, F07 |
| Spôsob montáže | Budovy v rade |
| Ako behať | Mechanické |
| Teplota média | -10-200 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS, Obsahuje látky PWIS |
| Na základe štandardu | EN 1092-1, ISO 5211 |
| Hmotnosť produktu | od 4400 g |
| Indikátor stavu ON | Smer drážky = Smer prúdenia |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ o tlakových zariadeniach |
| Menovitý priemer DN | 40 |
| Vnútorný priemer | od 38 mm |