| Trhací tlak | od 232 psov |
| Stredný tlak | 0-4 bar |
| Stredný tlak | 0 - 0,4 MPa |
| Stredný tlak v psy | 0-58 psy |
| Preťažovací tlak | od 7,8 baru |
| Preťažovací tlak | od 0,78 MPa |
| Preťažovací tlak (psi) | od 113,1 psy |
| Pracovný tlak | 1 - 6,5 bar |
| Pracovný tlak MPa | 0,1 - 0,65 MPa |
| Trhací tlak | od 16 barov |
| Trhací tlak | od 1,6 MPa |
| Menovitý tlak procesného ventilu | od 10 |
| Spínací čas pri vypínaní | od 250 ms |
| Spínací čas pri zapnutí | od 250 ms |
| Diferenčný tlak (MPa) | od 0,25 MPa |
| Diferenčný tlak (psi) | od 36,25 psy |
| Funkcia ventilu | 2/2 otvorená, monostabilná |
| Smer prúdenia | Reverzibilné |
| Konštrukcia | Pneumaticky ovládaný škrtiaci ventil |
| Viskozita | od 4000 mm2/s |
| Materiál uzatváracieho prvku | NBR |
| Domový materiál | Zliatina hliníka |
| Materiál nádoby | PA6 |
| Materiál krytu skrine | Vysoko legovaná oceľ, nerezová oceľ |
| Materiál tesnenia | FPM |
| Stredná | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [-: -: -] |
| Stredná pre pilotov | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4] |
| Číslo materiálu krytu skrine | 1,4435 |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Kv prietok | od 5 m3/h |
| Pripojenie napájania diaľkového ovládača 12 | G1/8 |
| Pripojenie procesného ventilu | G1/2 |
| Typ ovládania | S externým ovládaním |
| Typ tesnenia | Mäkký |
| Diferenčný tlak | od 2,5 baru |
| Ako odstrániť | Odolnosť |
| Spôsob montáže | Budovy v rade |
| Ako behať | Pneumatický |
| Teplota média | -5 - 60 °C |
| Teplota okolia | -5 - 60 °C |
| Skladovacia teplota | 6 - 8 °C |
| Poznámka k materiálom | Obsahujú látky PWIS, vyhovujúce RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 265 g |
| Menovitý priemer DN | 15 |