| Pracovný tlak | -0,95 - 16 bar |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 4 - Veľmi vysoká odolnosť proti korózii |
| Uťahovací moment pre pripojovací závit | od 130 Nm |
| Uťahovací moment, odvod kondenzátu | od 27 Nm |
| Materiál vzduchojemu | Oceľ s práškovým nástrekom |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [-: -: -], dusík |
| Hlasitosť | 20 l |
| Montážna poloha | Odvod kondenzátu zospodu |
| Pneumatické spoje | G1 |
| Pripojenie odvodu kondenzátu | G3 / 8 |
| Spôsob montáže | S priechodnými otvormi |
| Teplota média | -10 - 100 °C |
| Teplota okolia | -10 - 100 °C |
| Poznámka k materiálom | Neobsahujú meď a PTFE |
| Hmotnosť produktu | od 9000 g |
| Dodržiavanie normy | EN 286-1 |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ o tlakových nádobách |