Predajná cena bez DPH320,54 €
Poskytujeme individuální a množstvetní slevy.
Poslať otázku
| Amortizácia | Samonastaviteľná, Charakteristická mäkkosťou |
| Vymazať čas, dlhý | od 1 sec |
| Čas vymazania, krátky | od 0,3 sec |
| Dĺžka odpisov | od 34 mm |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Energia absorbovaná za hodinu | od 100 000 J. |
| Energia absorbovaná na zdvih | od 70 J. |
| Zvyšková energia | od 0,32 J. |
| Rýchlosť nárazu | od 3 m/s |
| Sila nárazu na nárazník | od 3000 N |
| Domový materiál | Galvanizovaná oceľ |
| Materiál tyče | Vysoko legovaná oceľ |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Sťahovacia sila | od 10 N. |
| Skok | od 34 mm |
| Spôsob montáže | S poistnou maticou |
| Signalizácia polohy | Bez |
| Teplota okolia | -10-80 °C |
| Pracovný režim | Push, Jednočinný |
| Poznámka k materiálom | Bez medi a PTFE, v súlade s RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 330 g |
| Veľkosť | dvadsať |