| Pracovný tlak pre celý rozsah teplôt | -0,95 - 12 bar |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 1 - Nízka odolnosť proti korózii |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: -: -] |
| Menovitý uťahovací moment | od 21,5 Nm |
| Normálny menovitý prietok | od 1274 l/min |
| Pneumatické pripojenie 1 | Vonkajší závit G3/8 |
| Teplota okolia | -10 - 60 °C |
| Tolerancia pre menovitý uťahovací moment | ± 15 % |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Možná prevádzka v olejovom vzduchu |
| Hmotnosť produktu | od 62 g |
| Nominálna veľkosť | od 10 mm |