| Poistka, výstup | Monitorovanie skratu a priečneho obvodu |
| Osvedčenie | 01/205 / 5165,02 / 19, TÜV Rheinland |
| Certifikované pre bezpečnostné funkcie podľa ISO 13849 a IEC 61508 (SIL) | Produkt je možné použiť v SRP / CS až do SIL 3 High Demand |
| Certifikované pre bezpečnostné funkcie podľa ISO 13849 (PL) | Produkt je možné použiť v SRP / CS do kategórie 4, PL e |
| Charakteristika digitálneho vstupu | IEC 61131-2, typ 3 |
| Charakteristika logických vstupov | 4 bezpečné 2-kanálové vstupy Ekvivalentné / antivalentné prepínanie Konfigurovateľné testovacie impulzy Funkcia konfigurovateľná, 6 bezpečných 1kanálových vstupov Konfigurovateľné testovacie impulzy |
| Čas na odstránenie kontaktného odrazu pre vstupy | od 0,3 ms |
| LED špecifické pre produkt | Normálna prevádzka (zelená), Chyba (červená), Bezpečný stav (žltá) |
| Dodatočný rozsah napätia pre logiku | ± 20 % |
| Prijatie | TÜV |
| Ovládacie prvky | DIP-spínač |
| Bezpečnostné funkcie | Bezpečné vypnutie krútiaceho momentu (STO), Safe Speed Limit (SLS), Safe Braking Control (SBC), Safe Operation Stop (SOS), Safe Stop 1 (SS1), Safe Stop 2 (SS2), Safe Speed range (SSR), Monitor bezpečnej rýchlosti (SSM) |
| Konce žíl | Koncovka kábla |
| Počet logických digitálnych vstupov | od 10 |
| Menovitý vstupný prúd | od 0,015 A. |
| Prúd logických digitálnych výstupov | od 50 mA |
| Minimálna doba cyklu | od 2 ms |
| Menovité jednosmerné napätie, logické napájanie | od 24V |
| Menovité jednosmerné prevádzkové napätie | od 24V |
| Prúdová zaťažiteľnosť pri 40°C | od 0,2 A. |
| Interval dôkazného testu | od 20 A. |
| Parametrizácia | Prostredníctvom SafetyTool |
| Úroveň výkonu (PL) | Bezpečné vypnutie krútiaceho momentu (STO) / Kategória 4, Úroveň výkonu e, Bezpečné ovládanie bŕzd (SBC) / Kategória 4, Úroveň výkonu e, Bezpečne obmedzená rýchlosť (SLS) / Kategória 3, Úroveň výkonu e, Bezpečné zastavenie prevádzky (SOS ) / kategória 3, úroveň výkonu e, bezpečné zastavenie 1 2 (SS2) / kategória 3, úroveň výkonu e, monitor bezpečnej rýchlosti (SSM) / kategória 3, úroveň výkonu e, bezpečná rýchlosť rozsah (SSR) / kategória 3, výkonnostná úroveň e |
| Odber prúdu, logický posuv bez brzdy | od 0,2 A. |
| Diagnostické pokrytie | od 97,5 % |
| Prierezová plocha | 0,25 - 0,5 mm2 |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Pravdepodobnosť poruchy za hodinu v [1 / h]. | od 9.5E-09 |
| Elektrické pripojenie | Skrutkové svorky, Priama zástrčka |
| Menovitý prúd, logické napájanie | od 0,15 A. |
| Zaťažovací prúd na výstup | od 50 mA |
| SFF Súčasť frekvenčného faktora zlyhania zariadenia | od 99,5 % |
| Úroveň integrity bezpečnosti (SIL) | Bezpečné ovládanie brzdy (SBC) / SIL 3, Safe Limited Speed (SLS) / SIL 3, Safe Operating Stop (SOS) / SIL 3, Safe Stop 1 (SS1) / SIL 3, Safe Stop 2 (SS2) / SIL 3, Bezpečné monitorovanie otáčok (SSM) / SIL 3, Bezpečný krútiaceho momentu (STO) / SIL3 |
| Spôsob montáže | Zásuvný modul pre CMMP-AS ...- M3 |
| Úroveň zabezpečenia | IP20, plne zmontované |
| Teplota okolia | 0-40 °C |
| Skladovacia teplota | -25-55 °C |
| Odolnosť proti chybám hardvéru | 1 |
| Poznámka k materiálom | Obsahujú látky PWIS, vyhovujúce RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 220 g |
| Verzia digitálneho výstupu | 3 bezpečné, 2-kanálové polovodičové výstupy, bezpotenciálový signalizačný kontakt |
| Digitálne výstupy, spínacia logika | Polovodičové výstupy: parametrizovaný PNP (pozitívne spínanie) 2-kanálový ekvivalentný / antivalentný |
| Rozmery š xdxv | 112,2 mm x 99,1 mm x 28,7 mm |
| Zobraziť | LED zelená / žltá / červená |
| Relatívna vlhkosť vzduchu | Nekondenzujúca, 5 - 90 % |
| Ochrana proti skratu | Áno, výnimka: kontakt C1 / C2 |
| Ochrana proti skratu | Nedostatok |
| Pracovný rozsah logických vstupov | 13 - 28,8 V |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ-EMV, Podľa smernice EÚ o strojných zariadeniach |