| Kontrolky LED | Stav modulu, ethernetová komunikačná aktivita, monitorovanie ethernetového kábla, stav siete |
| Fieldbus rozhranie | 2x zásuvka RJ45 |
| Redundancia médií | DLR |
| Minimálna doba cyklu | od 1 ms |
| Parametrizácia | FCT |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Komunikačný profil | FHPP |
| Protokol | EtherNet / IP |
| pridelenie IP adresy | FCT, DHCP, BOOTP, DIP prepínač |
| Spôsob montáže | Zásuvný modul pre CMMP-AS ...- M3 |
| Úroveň zabezpečenia | V zmontovanom stave, IP20 |
| Prenosová rýchlosť | 10/100 Mbit/s (plná/polovičná) |
| Teplota okolia | 0-50 °C |
| Skladovacia teplota | -25-70 °C |
| Topológia | Čiara, prsteň, hviezda |
| Poznámka k materiálom | Obsahujú látky PWIS, vyhovujúce RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 75 g |
| Rozmery š xdxv | 19 mm x 90 mm x 65 mm |
| Relatívna vlhkosť vzduchu | Žiadna kondenzácia, 5 - 95 % |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ-EMV |