| Pracovný tlak | 2-10 bar |
| Vstupný tlak 1 | 2-10 bar |
| Výstupný tlak 2 | 4-16 bar |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | Dvojpiestový posilňovač tlaku s magnetom na pieste |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO 8573-1: 2010 [7: 3: 4] |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Pneumatické pripojenie 1 | G1/2 |
| Pneumatické pripojenie 2 | G1/2 |
| Pneumatické pripojenie 3 | G1/2 |
| Spôsob montáže | S vnútornými závitmi |
| Teplota okolia | 5 - 60 °C |
| Skladovacia teplota | 5 - 60 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámka k rozsahu regulácie tlaku | Pri plne stlačenej pružine regulátora môže byť maximálny výstupný tlak prekročený o 40 % |
| Poznámky k pracovnému médiu | Prevádzka na naolejovanom vzduchu sa neodporúča |
| Hmotnosť produktu | od 13 000 g |
| Tlakomer | Pre G1/4 |
| Rozsah regulácie tlaku | 4-16 bar |
| Priemer piestu | 100 mm |