| Pracovný tlak | 2,5 - 8 bar |
| Vstupný tlak 1 | 2-8 bar |
| Výstupný tlak 2 | 4,5 - 16 bar |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | Manometer, Dvojpiestový zosilňovač tlaku, So zásobníkom tlaku, So spätným ventilom |
| Uťahovací moment, odvod kondenzátu | od 27 Nm |
| Materiál vzduchojemu | Vysoko legovaná oceľ, nerezová oceľ |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO 8573-1: 2010 [7: 3: 4] |
| Hlasitosť | 5 l |
| Montážna poloha | Odvod kondenzátu zospodu |
| Pneumatické pripojenie 1 | QS-10 |
| Pneumatické pripojenie 2 | KD4 |
| Pneumatické pripojenie 3 | Tlmič hluku |
| Spôsob montáže | S pomocou fixačných kameňov |
| Teplota okolia | 5 - 60 °C |
| Skladovacia teplota | 5 - 60 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Prevádzka na naolejovanom vzduchu sa neodporúča |
| Hmotnosť produktu | od 7300 g |
| Tlakomer | Manometer |
| Rozsah regulácie tlaku | 4,5 - 16 bar |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ o tlakových zariadeniach |
| Priemer piestu | 40 mm |