Predajná cena bez DPH79,97 €
Poskytujeme individuální a množstvetní slevy.
Poslať otázku
| Amortizácia | Samonastavovacie |
| Vymazať čas, dlhý | od 1 sec |
| Čas vymazania, krátky | od 0,5 sec |
| Dĺžka odpisov | od 4 mm |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Energia absorbovaná za hodinu | od 270 J |
| Energia absorbovaná na zdvih | od 0,1 J. |
| Zvyšková energia | od 0,003 J |
| Uťahovací moment | od 0,5 Nm |
| Rýchlosť nárazu | od 0,5 m/s |
| Sila nárazu na nárazník | od 60 N. |
| Domový materiál | Vysoko legovaná oceľ |
| Materiál tyče | Vysoko legovaná oceľ |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Sťahovacia sila | od 0,7 N |
| Skok | od 4 mm |
| Spôsob montáže | so závitovým puzdrom |
| Signalizácia polohy | Bez |
| Teplota okolia | -10 - 70 °C |
| Pracovný režim | Push, Jednočinný |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 3,9 g |
| Veľkosť | 2 |