Predajná cena bez DPH57,19 €
Poskytujeme individuální a množstvetní slevy.
Poslať otázku
| Amortizácia | Samonastavovacie |
| Vymazať čas, dlhý | od 1 sec |
| Čas vymazania, krátky | od 0,2 sec |
| Dĺžka odpisov | od 5 mm |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Energia absorbovaná za hodinu | od 12 000 J. |
| Energia absorbovaná na zdvih | od 2 J |
| Zvyšková energia | od 0,01 J. |
| Uťahovací moment | od 3 Nm |
| Rýchlosť nárazu | od 1,5 m/s |
| Sila nárazu na nárazník | od 300 N |
| Domový materiál | Vysoko legovaná oceľ |
| Materiál tyče | Vysoko legovaná oceľ |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Sťahovacia sila | od 1,2N |
| Skok | od 5 mm |
| Spôsob montáže | so závitovým puzdrom |
| Signalizácia polohy | Bez |
| Teplota okolia | -10-80 °C |
| Pracovný režim | Push, Jednočinný |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 33 g |
| Veľkosť | dvadsať |