| Prídavná hmotnosť na zdvih 10 mm | od 11g |
| Nepretržitý pracovný čas | 100% |
| Fy s teoretickou životnosťou 100 km (len z pohľadu jazdy) | od 552 N |
| Fz pri teoretickej životnosti 100 km (len z pohľadu jazdy) | od 1104 N. |
| Geometrický moment zotrvačnosti povrchu 2. stupňa Iy | od 38 000 mm4 |
| Geometrický moment zotrvačnosti povrchu 2. stupňa Iz | od 45 000 mm4 |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 0 - Žiadna odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | So sprievodcami |
| Krútiaci moment Mx | od 1,3 Nm |
| Maximálny moment My | od 1,1 Nm |
| Moment Mz | od 1,1 Nm |
| Akcelerácia | od 250 m/s2 |
| Rýchlosť | od 1,5 m/s |
| Force Fy | od 150 N. |
| Sila Fz | od 300 N |
| Materiál poťahu | Tlakovo liaty hliník, lakovaný |
| Materiál koncovky | Tlakovo liaty hliník, lakovaný |
| Materiál profilu | Hliníková zliatina, eloxovaná |
| Vodiaci materiál | oceľ |
| Vodiaci materiál hnacieho vozíka | oceľ |
| Materiál maskovacej pásky | Vysoko legovaná oceľ, nerezová oceľ |
| Materiál vozíka | Tlakovo liaty hliník |
| Mx pri teoretickej životnosti 100 km (len z pohľadu jazdy) | od 5 Nm |
| My s teoretickou životnosťou 100 km (len z pohľadu jazdy) | od 4 Nm |
| Mz pri teoretickej životnosti 100 km (len z pohľadu jazdy) | od 4 Nm |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Vedúci | Vedené na guličkových ložiskách s uzavretým obehom guličky |
| Váha obalu sa pohybuje | od 61 g |
| Sila posunutia | od 2 N. |
| Pracovný zdvih | od 200 mm |
| Torzný moment zotrvačnosti It | od 1770 mm4 |
| Úroveň zabezpečenia | IP40 |
| Teplota okolia | 0-50 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS, Obsahuje látky PWIS |
| Veľkosť | 32 |
| Skoková zásoba | od 0 mm |