| Prídavná hmotnosť na zdvih 10 mm | od 73 g |
| Nepretržitý pracovný čas | 100% |
| Fy s teoretickou životnosťou 100 km (len z pohľadu jazdy) | od 3312 N |
| Fz pri teoretickej životnosti 100 km (len z pohľadu jazdy) | od 9936 N |
| Geometrický moment zotrvačnosti povrchu 2. stupňa Iy | od 1 370 000 mm4 |
| Geometrický moment zotrvačnosti povrchu 2. stupňa Iz | od 1 660 000 mm4 |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 0 - Žiadna odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | So sprievodcami |
| Krútiaci moment Mx | od 59,8 Nm |
| Maximálny moment My | od 56,2 Nm |
| Moment Mz | od 56,2 Nm |
| Akcelerácia | od 500 m/s2 |
| Rýchlosť | od 1,5 m/s |
| Force Fy | od 900 N |
| Sila Fz | od 2700 N |
| Materiál poťahu | Tlakovo liaty hliník, lakovaný |
| Materiál koncovky | Tlakovo liaty hliník, lakovaný |
| Materiál profilu | Hliníková zliatina, eloxovaná |
| Vodiaci materiál | oceľ |
| Vodiaci materiál hnacieho vozíka | oceľ |
| Materiál maskovacej pásky | Vysoko legovaná oceľ, nerezová oceľ |
| Materiál vozíka | Tlakovo liaty hliník |
| Mx pri teoretickej životnosti 100 km (len z pohľadu jazdy) | od 220 Nm |
| My s teoretickou životnosťou 100 km (len z pohľadu jazdy) | od 207 Nm |
| Mz pri teoretickej životnosti 100 km (len z pohľadu jazdy) | od 207 Nm |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Vedúci | Vedené na guličkových ložiskách s uzavretým obehom guličky |
| Váha obalu sa pohybuje | od 815 g |
| Sila posunutia | od 15 N. |
| Pracovný zdvih | od 1000 mm |
| Torzný moment zotrvačnosti It | od 90500 mm4 |
| Úroveň zabezpečenia | IP40 |
| Teplota okolia | 0-50 °C |
| Poznámka k materiálom | Obsahujú látky PWIS, vyhovujúce RoHS |
| Veľkosť | 80 |
| Skoková zásoba | od 0 mm |