Predajná cena bez DPH555,52 €
Poskytujeme individuální a množstvetní slevy.
Poslať otázku
| Trvalý výstupný krútiaci moment | od 14 Nm |
| Kód rozhrania, vstup motora | 67A |
| Kód rozhrania, motor vypnutý | 40G |
| Torzná hra | od 0,67 st |
| Hnací moment | od 17,5 Nm |
| Rýchlosť jazdy | od 6000 1/min |
| Faktor účinnosti | od 92 % |
| Hmotnostný moment zotrvačnosti ozubeného kolesa | od 0,04 kgcm2 |
| Odolnosť proti krúteniu | od 0,85 Nm / oblúk |
| Prevodový pomer | 20:1 |
| Úroveň zabezpečenia | IP54 |
| Prevádzková teplota ozubeného kolesa | -20 - 90 °C |
| Typ ozubeného kolesa | Planétová prevodovka |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS, Obsahuje látky PWIS |
| Hmotnosť produktu | od 550 g |
| Veľkosť ozubenej príruby | od 40 mm |
| Veľkosť príruby motora | od 67 mm |