Predajná cena bez DPH602,26 €
Poskytujeme individuální a množstvetní slevy.
Poslať otázku
| Trvalý výstupný krútiaci moment | od 20 Nm |
| Kód rozhrania, vstup motora | 67A |
| Kód rozhrania, motor vypnutý | 60H |
| Torzná hra | od 0,5 st |
| Hnací moment | od 36 Nm |
| Rýchlosť jazdy | od 6000 1/min |
| Faktor účinnosti | od 94 % |
| Hmotnostný moment zotrvačnosti ozubeného kolesa | od 0,4 kgcm2 |
| Odolnosť proti krúteniu | od 2,4 Nm / oblúk |
| Prevodový pomer | 3:1 |
| Úroveň zabezpečenia | IP54 |
| Prevádzková teplota ozubeného kolesa | -20 - 90 °C |
| Typ ozubeného kolesa | Planétová prevodovka |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS, Obsahuje látky PWIS |
| Hmotnosť produktu | od 900 g |
| Veľkosť ozubenej príruby | od 60 mm |
| Veľkosť príruby motora | od 67 mm |