| Celkový moment zotrvačnosti hnaného člena | od 20,108 kgcm2 |
| Cykly pridržania brzdy | 5 miliónov jázd naprázdno (žiadne trenie!) |
| Snímač polohy rotora | Absolútny kodér, jednootáčkový |
| Prípustné axiálne zaťaženie hriadeľa | od 200 N |
| Prípustné radiálne zaťaženie hriadeľa | od 1060 N |
| Prijatie | Značka RCM, c UL us – uznávaná (OL) |
| Indukčnosť medzifázového vinutia | od 13,44 mH |
| Rozhranie snímača polohy rotora | Koniec 22 |
| Krútiaci moment naprázdno | od 25,6 Nm |
| Trieda izolácie | F. |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Trieda merania podľa EN 60034-1 | S1 |
| Počet párov pólov | od 6 |
| MTTF, čiastková zložka | 4469 rokov, prídržná brzda, 76 rokov, snímač polohy |
| MTTFd, čiastkový komponent | 152 rokov, rotačný kodér polohy |
| Rýchlosť | od 2460 1/min |
| Moment zotrvačnosti brzdovej hmoty | od 1,2 kg cm2 |
| Menovitý výkon motora | od 4420 W. |
| Prídržný moment brzdy | od 18 Nm |
| Menovitý krútiaci moment | od 21,12 Nm |
| Monitorovanie teploty | Odpor-PTC |
| Menovité jednosmerné napätie | od 565 V |
| Jednosmerné prevádzkové napätie brzdy | od 24V |
| Jednosmerné napätie, združené | od 162,39 mVmin |
| Odpor vinutia medzi fázami | od 1,41 Ohm |
| Spotreba brzdného výkonu | od 15,6 W |
| Špičkový prúd | od 20 A. |
| Menovitý prúd motora | od 7,8 A. |
| Menovitá rýchlosť | od 2000 1/min |
| Rozlíšenie snímača polohy rotora | od 18 bitov |
| Konštanta motora | od 2,72 Nm/A |
| Úroveň zabezpečenia | IP65 |
| Systém elektrického pripojenia | Zástrčka |
| Špičkový krútiaci moment | od 48,8 Nm |
| Teplota okolia | -10 - 40 °C |
| Skladovacia teplota | -20 - 60 °C |
| Typ vinutia ističa | Hviezda ext. |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 17 000 g |
| Výroba hriadeľa s drážkou pre pero | DIN 6885, A 8 x 7 x 40 |
| Relatívna vlhkosť vzduchu | 0–90 % |
| Princíp merania snímača polohy rotora | Induktívne |
| Dodržiavanie normy | IEC 60034 |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ-EMV, Podľa smernice EÚ pre nízke napätie |