| Celkový moment zotrvačnosti hnaného člena | od 51,9 kgcm2 |
| Snímač polohy rotora | Absolútny kodér, jednootáčkový |
| Prípustné axiálne zaťaženie hriadeľa | od 250 N. |
| Prípustné radiálne zaťaženie hriadeľa | od 940 N. |
| Prijatie | Značka RCM, c UL us – uznávaná (OL) |
| Indukčnosť medzifázového vinutia | od 3,07 mH |
| Rozhranie snímača polohy rotora | Koniec 21 |
| Krútiaci moment naprázdno | od 26,2 Nm |
| Trieda izolácie | F. |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Trieda merania podľa EN 60034-1 | S1 |
| Počet párov pólov | od 6 |
| MTTF, čiastková zložka | 76 rokov, rotačný kodér polohy |
| MTTFd, čiastkový komponent | 152 rokov, rotačný kodér polohy |
| Rýchlosť | od 5300 1 / min |
| Menovitý výkon motora | od 5490 W. |
| Menovitý krútiaci moment | od 17,47 Nm |
| Monitorovanie teploty | Odpor-PTC |
| Menovité jednosmerné napätie | od 565 V |
| Jednosmerné napätie, združené | od 75,4 mVmin |
| Menovité jednosmerné prevádzkové napätie | od 565 V |
| Odpor vinutia medzi fázami | od 0,283 Ohm |
| Špičkový prúd | od 77,2 A. |
| Menovitý prúd motora | od 14:43 hod. |
| Menovitá rýchlosť | od 3000 1/min |
| Rozlíšenie snímača polohy rotora | od 18 bitov |
| Konštanta motora | od 1211 Nm/A |
| Úroveň zabezpečenia | IP54 |
| Systém elektrického pripojenia | Zástrčka |
| Špičkový krútiaci moment | od 80 Nm |
| Teplota okolia | -10 - 40 °C |
| Skladovacia teplota | -20 - 60 °C |
| Typ vinutia ističa | Hviezda ext. |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 20 860 g |
| Relatívna vlhkosť vzduchu | 0–90 % |
| Princíp merania snímača polohy rotora | Induktívne |
| Dodržiavanie normy | IEC 60034 |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ-EMV, Podľa smernice EÚ pre nízke napätie |