| Nepretržitý pracovný čas | 100% |
| Snímač polohy rotora | Inkrementálny kodér |
| Prípustný hmotnostný moment zotrvačnosti | od 0,0065 kgm2 |
| Rozhranie snímača polohy rotora | RS422 TTL AB kanál + nulový index |
| Trieda izolácie | B |
| Kód rozhrania, základné | E8-55 |
| Konštrukcia | Elektromechanický rotačný pohon, S integrovaným prevodom |
| Uhol kroku pri plnom kroku | od 1,8 st |
| Uhol natočenia | Nepretržité otáčanie |
| Torzná hra | od 0,2 st |
| Rýchlosť | od 150 1/min |
| Axiálna sila | od 350 N |
| Priečna sila | od 450 N |
| Hmotnostný moment zotrvačnosti JO | od 0,114 kgcm2 |
| Materiál goliera | Eloxovanie, zliatina hliníka |
| Domový materiál | Eloxovanie, zliatina hliníka |
| Menovitý krútiaci moment | od 2,5 Nm |
| Menovité jednosmerné prevádzkové napätie | od 24V |
| Opakovateľnosť | ±0,05° |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Prevodový pomer | 9:1 |
| Menovitý prúd motora | od 3 A. |
| Menovitá rýchlosť | od 66 1/min |
| Spôsob montáže | S vnútornými závitmi |
| Úroveň zabezpečenia | IP40 |
| Systém elektrického pripojenia | Zástrčka |
| Teplota okolia | 0-50 °C |
| Tolerancia uhla kroku | ± 5% |
| Typ motora | Krokový motor |
| Poznámka k materiálom | Obsahujú látky PWIS, vyhovujúce RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 1350 g |
| Veľkosť | 25 |
| Relatívna vlhkosť vzduchu | 0 - 85 %, Žiadna kondenzácia |
| Princíp merania snímača polohy rotora | Optický |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ-EMV |