Predajná cena bez DPH55,58 €
Poskytujeme individuální a množstvetní slevy.
Poslať otázku
| Pracovný tlak | 0-8 bar |
| Funkcia ventilu | 3/2, otvorená / zatvorená, monostabilná |
| Konštrukcia | Sedlový ventil |
| Domový materiál | Plastický |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [-: -: -] |
| Normálny menovitý prietok | od 80 l/min |
| Pneumatické pripojenie 1 | PK-3 |
| Pneumatické pripojenie 2 | PK-3 |
| Pneumatické pripojenie 3 | PK-3 |
| Typ ovládania | Priamo |
| Ovládacia sila pre normálne otvorený stav | od 6 N. |
| Ovládacia sila pre normálne zatvorený stav | od 8 N. |
| Spôsob montáže | S priechodnými otvormi |
| Teplota okolia | -10 - 60 °C |
| Hmotnosť produktu | od 18g |
| Nominálna veľkosť | od 2,5 mm |