Predajná cena bez DPH602,98 €
Poskytujeme individuální a množstvetní slevy.
Poslať otázku
| Pracovný tlak | -0,95 - 10 bar |
| Funkcia ventilu | 5/2 bistabilný |
| Smer prúdenia | Jednosmerný |
| Konštrukcia | Štít-zásuvka |
| Domový materiál | Tlakovo liaty hliník |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4] |
| Normálny menovitý prietok | od 550 l/min |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Pneumatické pripojenie 1 | G1/4 |
| Pneumatické pripojenie 2 | G1/4 |
| Pneumatické pripojenie 3 | G1/4 |
| Pneumatické pripojenie 4 | G1/4 |
| Pneumatické pripojenie 5 | G1/4 |
| Typ ovládania | Priamo |
| Ovládacia sila | od 82 N. |
| Ako odstrániť | Mechanická pružina |
| Spôsob montáže | S priechodnými otvormi |
| Ako behať | Manuál |
| Teplota okolia | -10 - 60 °C |
| Hmotnosť produktu | od 1845 g |
| Nominálna veľkosť | od 7 mm |