Predajná cena bez DPH218,86 €
Poskytujeme individuální a množstvetní slevy.
Poslať otázku
| Pracovný tlak | -0,95 - 10 bar |
| Funkcia ventilu | 3/2 uzavretý, monostabilný |
| Konštrukcia | Štít-zásuvka |
| Domový materiál | Tlakovo liaty hliník |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Normálny menovitý prietok | od 600 l/min |
| Pneumatické pripojenie 1 | G1/4 |
| Pneumatické pripojenie 2 | G1/4 |
| Pneumatické pripojenie 3 | G1/4 |
| Typ ovládania | Priamo |
| Ovládacia sila | od 10,5 N |
| Spôsob montáže | S priechodnými otvormi |
| Teplota okolia | -10 - 60 °C |
| Hmotnosť produktu | od 210 g |
| Nominálna veľkosť | od 7 mm |