| Pracovný tlak | 0-16 bar |
| Trieda čistoty vzduchu na výstupe | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: -], Inertné plyny |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Námorná klasifikácia | pozri certifikát |
| Konštrukcia | Proporcionálna - štandardná olejová maznica |
| Mazacia kapacita | od 45 ccm |
| Materiál nádoby | PC |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4], Inertné plyny |
| Minimálny prietok pre funkciu mazania | od 3 l/min |
| Normálny menovitý prietok | od 2700 l/min |
| Kryt nádoby | Kovový kryt |
| Montážna poloha | Vertikálne +/- 5 ° |
| Pneumatické pripojenie 1 | G3 / 8 |
| Pneumatické pripojenie 2 | G3 / 8 |
| Séria | D |
| Spôsob montáže | S pomocou príslušenstva |
| Teplota média | -10 - 60 °C |
| Teplota okolia | -10 - 60 °C |
| Skladovacia teplota | -10 - 60 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Prevádzka na naolejovanom vzduchu sa neodporúča |
| Hmotnosť produktu | od 270 g |
| Veľkosť | Mini |