| Pracovný tlak | 1 - 10 bar |
| Trieda čistoty vzduchu na výstupe | Inertné plyny, stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: -] |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Námorná klasifikácia | pozri certifikát |
| Konštrukcia | Proporcionálna - štandardná olejová maznica |
| Mazacia kapacita | od 6,5 cm3 |
| Domový materiál | Tlakovo liaty hliník |
| Materiál nádoby | PC |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4], Inertné plyny |
| Minimálny prietok pre funkciu mazania | od 3 l/min |
| Normálny menovitý prietok | od 410 l/min |
| Montážna poloha | Vertikálne +/- 5 ° |
| Pneumatické pripojenie 1 | G1/8 |
| Pneumatické pripojenie 2 | G1/8 |
| Séria | D |
| Spôsob montáže | Výber z:, In-line inštalácia, S príslušenstvom |
| Teplota média | -10 - 60 °C |
| Teplota okolia | -10 - 60 °C |
| Skladovacia teplota | -10 - 60 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Možná prevádzka v naolejovanom vzduchu (po zahájení mazania je nutné pre ďalšiu prácu) |
| Hmotnosť produktu | od 59 g |
| Veľkosť | Micro |