| Pracovný tlak | 1-12 bar |
| Pracovný tlak MPa | 0,1 - 1,2 MPa |
| Kontrolné funkcie | Konštantný výstupný tlak, So sekundárnym odvetraním |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | Presný regulátor pilotnej membrány |
| Tlaková hysterézia | od 0,02 baru |
| Domový materiál | Tlakovo liaty hliník |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4], Inertné plyny |
| Normálny menovitý prietok | od 2300 l/min |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Pneumatické pripojenie 1 | G1/4 |
| Pneumatické pripojenie 2 | G1/4 |
| Spôsob montáže | Voľba :, Použitie príslušenstva, Zapustená montáž, In-line inštalácia |
| Teplota média | -10 - 60 °C |
| Teplota okolia | -10 - 60 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Prevádzka na naolejovanom vzduchu sa neodporúča |
| Hmotnosť produktu | od 315 g |
| Veľkosť | 50 |
| Tlakomer | Pre G1/8 |
| Ochrana proti uvedeniu do prevádzky | Otočný gombík so zámkom |
| Rozsah regulácie tlaku | 0,1 - 10 bar |