| Pracovný tlak | 1-8 bar |
| Pracovný tlak MPa | 0,1 - 0,8 MPa |
| Kontrolné funkcie | Konštantný výstupný tlak, So sekundárnym odvetraním |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | Presný regulátor pilotnej membrány |
| Tlaková hysterézia | od 0,02 baru |
| Materiál membrány | NBR |
| Domový materiál | Hliník |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Pracovné médium | Inertné plyny, stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4] |
| Normálny menovitý prietok | od 240 l/min |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Pripojenie tlakomeru | G1/8 |
| Pneumatické pripojenie 1 | Pre pripojovaciu dosku, priechod 7 mm |
| Pneumatické pripojenie 2 | Pre pripojovaciu dosku, priechod 7 mm |
| Séria | LR |
| Spôsob montáže | Zapustená montáž, In-line inštalácia, S pomocou príslušenstva |
| Teplota média | -10 - 60 °C |
| Teplota okolia | -10 - 60 °C |
| Skladovacia teplota | -10 - 60 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Prevádzka na naolejovanom vzduchu sa neodporúča |
| Hmotnosť produktu | od 200 g |
| Veľkosť | 40 |
| Tlakomer | Pre G1/8 |
| Ochrana proti uvedeniu do prevádzky | Otočný gombík so zámkom |
| Rozsah regulácie tlaku | 0,1 - 6 bar |