Predajná cena bez DPH354,37 €
Poskytujeme individuální a množstvetní slevy.
Poslať otázku
| Pracovný tlak | 1 - 10 bar |
| Funkcia ventilu | Funkcia - ALEBO |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: -: -] |
| Normálny menovitý prietok | od 5000 l/min |
| Pneumatické pripojenie 1 | G1/2 |
| Pneumatické pripojenie 2 | G1/2 |
| Pneumatické pripojenie 3 | G1/2 |
| Spôsob montáže | S priechodnými otvormi |
| Teplota média | -10 - 60 °C |
| Teplota okolia | -10 - 60 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Možná prevádzka v naolejovanom vzduchu (po zahájení mazania je nutné pre ďalšiu prácu) |
| Nominálna veľkosť | od 12 mm |