Predajná cena bez DPH212,47 €
Poskytujeme individuální a množstvetní slevy.
Poslať otázku
| Pracovný tlak | 1,6 - 8 bar |
| Funkcia ventilu | Funkcia - ALEBO |
| Domový materiál | POM |
| Materiál tesnenia | NBR |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: -: -] |
| Normálny menovitý prietok | od 100 l/min |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Pneumatické pripojenie 1 | PK-3 |
| Pneumatické pripojenie 2 | PK-3 |
| Pneumatické pripojenie 3 | PK-3 |
| Spôsob montáže | Montáž na pracovnú plochu |
| Teplota média | -10 - 60 °C |
| Teplota okolia | -10 - 60 °C |
| Poznámky k pracovnému médiu | Možná prevádzka v naolejovanom vzduchu (po zahájení mazania je nutné pre ďalšiu prácu) |
| Hmotnosť produktu | od 90 g |
| Nominálna veľkosť | od 2,5 mm |