| Prijatie | RCM Mark, c UL us - Listed (OL) |
| Dĺžka kábla | od 2,5 m |
| Funkcia spínacieho prvku | Normálne otvorený kontakt |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Tvar | Bicykel |
| DC spínacia frekvencia | od 2000 Hz |
| Výstupný prúd | od 150 mA |
| Domový materiál | PA, PP, Vysoko legovaná oceľ, nerez |
| Materiál plášťa kábla | TPE-U (PU) |
| Menovitá spínacia vzdialenosť | od 1,5 mm |
| Odolnosť voči napäťovým špičkám | od 0,8 kV |
| Odolnosť voči rušeniu magnetickým poľom | Jednosmerné a striedavé magnetické pole |
| Opakovateľnosť | od 0,08 mm |
| Elektrické pripojenie | 3-žilový kábel |
| Spôsob montáže | Čelná strana lícuje s montážnym povrchom |
| Úroveň zabezpečenia | IP68 |
| Stupeň znečistenia | 3 |
| Teplota okolia | -30 - 70 °C |
| Okolitá teplota s flexibilným vedením káblov | -5 - 70 °C |
| Poznámka k materiálom | Bez medi a PTFE, v súlade s RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 61,4 g |
| Veľkosť | M8 |
| Indikátor stavu spínača | Žltá LED |
| Binárny výstup | PNP |
| Ochrana proti prepólovaniu | Pre všetky elektrické pripojenia |
| Ochrana proti skratu | Pulzný obvod |
| Rozsah jednosmerného prevádzkového napätia | 10-30 V |
| Dodržiavanie normy | EN 60947-5-2 |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ-EMV |