| Prijatie | RCM Mark, c UL us - Listed (OL) |
| Funkcia spínacieho prvku | Normálne otvorený kontakt |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Tvar | Bicykel |
| DC spínacia frekvencia | od 2000 Hz |
| Výstupný prúd | od 150 mA |
| Domový materiál | PA, Vysoko legovaná oceľ, nerez |
| Materiál puzdra konektora | Mosadz, pochrómovaná |
| Menovitá spínacia vzdialenosť | od 1,5 mm |
| Odolnosť voči napäťovým špičkám | od 0,8 kV |
| Odolnosť voči rušeniu magnetickým poľom | Jednosmerné a striedavé magnetické pole |
| Opakovateľnosť | od 0,08 mm |
| Elektrické pripojenie | Zástrčka, 3pinová, M8x1 |
| Spôsob montáže | Čelná strana lícuje s montážnym povrchom |
| Úroveň zabezpečenia | IP68 |
| Stupeň znečistenia | 3 |
| Teplota okolia | -30-85 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS, bez medi a PTFE |
| Hmotnosť produktu | od 12 g |
| Veľkosť | M8 |
| Indikátor stavu spínača | Žltá LED |
| Binárny výstup | PNP |
| Ochrana proti prepólovaniu | Pre všetky elektrické pripojenia |
| Ochrana proti skratu | Pulzný obvod |
| Rozsah jednosmerného prevádzkového napätia | 10-30 V |
| Dodržiavanie normy | EN 60947-5-2 |
| značka CE (pozri vyhlásenie o zhode) | Podľa smernice EÚ-EMV |