| Charakteristika cievky | 24 V DC: 1,6 W |
| Pracovný tlak | 2-10 bar |
| Nepretržitý pracovný čas | 100% |
| Prípustné kolísanie napätia | +/- 10 % |
| Funkcia spínacieho prvku | Normálne uzavretý kontakt |
| Funkcia ventilu | Prívod tlaku, odvzdušnenie |
| Smer prúdenia | Jednosmerný |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 0 - Žiadna odolnosť proti korózii |
| Konštrukcia | Piestový ventil |
| Kladný testovací impulz s logickou 0 | od 2000 µs |
| Záporný testovací impulz s logickým signálom 1 | od 1200 µs |
| Domový materiál | Zliatina hliníka |
| Materiál tesnenia | HNBR, NBR |
| Materiál skrutky | galvanizovaná oceľ |
| Stredná pre pilotov | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4] |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4] |
| Menovité jednosmerné prevádzkové napätie | od 24V |
| Normálny menovitý prietok prevzdušňovania | od 3000 l/min |
| Normálny menovitý odvzdušňovací prietok | od 3300 l/min |
| Odolné voči vibráciám | Test dopravnej aplikácie na úrovni závažnosti 2 v súlade s FN 942017-4 a EN 60068-2-6 |
| Odolnosť proti otrasom | Test odolnosti proti otrasom, stupeň závažnosti 2 v súlade s FN942017-5 a EN60068-2-27 |
| Pomocné ručné ovládanie | Uzamykateľné, samočinné resetovanie pomocou elektrického riadiaceho signálu |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Elektrické pripojenie | Zapojiť |
| Pneumatické pripojenie 3 | G1/2 |
| Rastrové | od 41 mm |
| Typ ovládania | S diaľkovým ovládaním |
| Typ tesnenia | Mäkký |
| Ako odstrániť | Mechanická pružina |
| Spôsob montáže | Na poddoske |
| Ako behať | Elektrický |
| Úroveň zabezpečenia | IP65 |
| Teplota média | -5 - 50 °C |
| Teplota okolia | -5 - 50 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámka k dynamickému vynúteniu stavu | Frekvencia spínania min. 1 mesiac |
| Poznámky k pracovnému médiu | Prevádzka na naolejovanom vzduchu sa neodporúča |
| Hmotnosť produktu | od 466 g |
| Pneumatické napájanie piloti | Vnútri |