| Pracovný tlak | -0,9 - 10 bar |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 0 - Žiadna odolnosť proti korózii |
| Materiál podložky | Tlakovo liaty hliník |
| Pracovné médium | Stlačený vzduch podľa ISO8573-1: 2010 [7: 4: 4] |
| Prúdová zaťažiteľnosť pri 40°C | od 2 A. |
| Odolnosť voči napäťovým špičkám | od 0,8 kV |
| Montážna poloha | Žiadny |
| Spôsob montáže | S priechodnými otvormi podľa ISO 15407-2 |
| Úroveň zabezpečenia | V zmontovanom stave, IP65, NEMA 4 |
| Stupeň znečistenia | 3 |
| Šírka budovy | od 18 mm |
| Teplota okolia | -5 - 50 °C |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Poznámky k pracovnému médiu | Možná prevádzka v naolejovanom vzduchu (po zahájení mazania je nutné pre ďalšiu prácu) |
| Na základe štandardu | ISO 15407-2 |
| Hmotnosť produktu | od 192 g |
| Rozsah jednosmerného prevádzkového napätia | od 24V |
| Pneumatické napájanie piloti | Mimo |